خالد مشعل: رهبر ما خامنه ای و بیانات ایشان آرمان فلسطین است

به نام حق

                    

 

رئیس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی، مقتدا و رهبر ما هستند و سخنان ایشان همان آرمان اصلی ما فلسطینیان است.
خالد مشعل در واکنش به دروغ پراکنی رسانه های مغرض بیگانه مبنی بر مخالفت با موضع جمهوری اسلامی با مضمون «فلسطین از بحر تا نهر نه کمتر از آن» تصریح کرد: رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی نشان داده اند تکیه گاه محکم، مقتدر و مطمئنی برای ملت مبارز فلسطین و مسئولان جنبش های اسلامی کشور هستند و اتحادی که امروز با محوریت ایران برای مقاومت ملت فلسطین به وجود آمده است نتیجه همان مدیریت های داهیانه رهبرمعظم انقلاب اسلامی ایران بوده است.
وی با اشاره به برگزاری پنجمین دوره کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در ایران به خبرنگار ما گفت: ایران نشان داده است که در کنار برخی از کشورهای منطقه حامی جدی و اصلی فلسطین بوده و غیر از این هم از کشور جمهوری اسلامی ایران انتظار نمی رود.
مشعل با اشاره به سخنان حضرت آیت الله خامنه ای درخصوص فلسطین از بحر تا نهر نه یک وجب کمتر گفت: این در واقع همان آرمان اصلی فلسطینیان است که سال های زیادی است که ما رنج مقاومت را به خاطر آن تحمل کرده ایم و برای آن از جان و مال خود گذشته ایم.
وی که با بولتن نیوز گفت وگو می کرد، افزود: رسانه های غربی به دروغ پردازی و شایعه پراکنی عادت کرده اند و جز این هم از آنها انتظاری نمی رود، بنده به عنوان مقام ارشد حماس تاکید می کنم رهبر بزرگوار انقلاب مقتدا و رهبر ما هستند و سخنان ایشان همان آرمان اصلی ما فلسطینیان و موضعی است که سال ها بخاطرش جنگیده و در این راه خون داده ایم.
وی افزود: ایران نشان داده است که یکی از پایگاه های مهم حمایت از مردم فلسطین است و پیشنهاد رهبر و سید ما خامنه ای همان آرمان عدالتخواه فلسطین است.
خالد مشعل با بی نظیر خواندن سخنان رهبر انقلاب تاکید کرد: راهکارهای مطرح شده از سوی آیت الله خامنه ای درباره حل و فصل قضیه فلسطین و اشاره به نهر تا بحر در زمینه تشکیل کشور مستقل فلسطین اشاراتی کاملا منطقی بود.
وی در ادامه این گفتگو با اشاره به راه اندازی موج اسلام ستیزی و ضدیت با گروه های مقاومت فلسطین بخصوص حماس توسط کشورهای غربی افزود: این دولت ها سال ها عادت کرده اند آرمان ملت فلسطین را در نظر سایر کشورها نوعی خشونت و درگیری جلوه دهند در صورتی که ما برای بازپس گرفتن حق طبیعی خود به مقاومت ادامه می دهیم و یقین بدانید براساس آموزه های دینی پیروزی ما نزدیک است./ 3 نظر / 27 بازدید
هومن

سلام مرسی از خبرتون.[گل]

اکسیر هستی

یا الله سلام من شما رو در وبلاگ خودم لینک کردم اگه زحمتی نیست شما هم این کار رو برام بکنین. یه تازه کارم اما اگه شما این کارو برام بکنین من کم کم پیشترفت میکنم ممنون

حسام

سلام اگرمايل به لينكي بسم الله...